Svarīga daļa labas virtuves ir tās iebūvēta sadzīves tehnika. Šajā jomā ir, šķiet, ir visplašākais piedāvājums, vislielākā konkurence visās plāksnēs - kvalitāte, serviss, cena. Arī mēs piedalamies! :-)

Kā papildus pievienotu vērtību, izvēloties virtuves iekārtas izgatavotāju, mēs piedāvājam saviem klientiem iespēju iegādāties labu sadzīves tehniku par lieliskām cenām no pārbaudītierm piegādātājiem - salons "ELEMENTI", Cēsu iela 31, Rīga.

Lūk citāts no "ELEMENTI" filosofijas: "Jaunumi nav pārpublicētas preses relīzes un ražotāju bukleti. ELEMENTI visiem jaunumiem seko līdz klātienē, lielākajās industrijas izstādēs pasaulē. Lai viss jaunākais un svaigākais būtu ievests pa tiešo no ražotāja. Mūsu klienti ir gudri un prasīgi. Tieši tādi mēs esam arī paši pret sevi. ELEMENTI raksturo spēja būt soli priekšā un piedāvāt jaunāko, kas ir atrodams sadzīves tehnikas industrijā. ELEMENTI – tas ir īsākais ceļš no ražotāja līdz patērētājam."

Visbiežāk, mūsu klienti izvēlas paši doties uz salonu, ko ir vērts darīt kaut tāpēc, lai apmeklētu lielāko iebūvētas tehnikas izstāžu zāli Baltijas valstīs, arī lai runātu ar patiesiem speciālistiem savā sfērā.

CIK MAKSĀ? Ja konkrētās tehnikas vienības kodu ievada salidzini.lv vai kurpirkt.lv, tad cena, ko piedāvājam būs kaut kur pa vidu. Vērts pieminēt - lētākie no interneta piedāvājumiem mums, piemēram, uzticību nevieš. Ir iespējams pašiem apmeklēt salonu, vai arī ir iespējams saņemt elektronisku piedāvājumu. Un svarīgi, pašas tehnikas nogādāšanu vajadzīgajā laikā un vietā ir iespējams uzticēt mums.

N.B! Bieži, cilvēki, pasūtot virtuvi jau zin kur iegādāsies sadzīves tehniku, ne reti tā jau ir nopirkta. Visbiežāk tas nekādu aizķeršanos nerada... Taču, vērts piebilst, ka ir bijušas situācijas, kad sadzīves tehnika, kura iegādāta vēl pirms virtuves mēbeles projekta tapšanas, sarežģī labākā iespējamā projekta realizāciju. Respektīvi, nākas kaut ko upurēt, lai tikai nopirkto tehniku ieliktu konkrētajā virtuvē...

Copyright © 2015. All Rights Reserved.