Mūsu darbi | Virtuves | Privātmājas

virtuve Dalbē

virtuve Dalbē

03/16/20
Virsma - kvarca akmens. Fasādes - krāsots mdf.
Vasaras iela, Jurmala

Vasaras iela, Jurmala

03/10/20
Virtuvei ir izmantots šobrīd populārais materiāls "FENIX", konkrēti darba virsmai. Fasādes ir krāsots mdf ar frēzētu rokturu profilu.
Saulkrasti, Skuju iela 1x

Saulkrasti, Skuju iela 1x

06/19/18
Vēlētos uzslavēt saimnieku, kura, pašrocīgi, veidotā virtuves skice bija 100% preciza, tāda arī tika rezultātā uzstādīta.
guļbūve Turkalne Avotu iela x

guļbūve Turkalne Avotu iela x

06/13/17
Virtuve guļbūvē. Virtuves izbūves problēmas aprakstīju blakus albūmā... Tvaika nosūcējs palicis "karāties" no iepriekšējās virtuves
virtuve guļbuvē Ropažos

virtuve guļbuvē Ropažos

06/13/17
Virtuve guļbūvē. Ir vairāki zemūdens akmeņi, kuri jāņem vērā, novietojot virtuvi pie guļbaļķu sienā. Ir ķēpīgi izrēķināt virsmas piekļaušanos šādai sienai, attiecīgi, visdrīzāk nāksies domāt par līstēm, kuras nosegs radušās šķirbas starp sienu un galda virsmu. Otra lieta - kā "draudzēties" ar baļķu sienu virtuvē, kā to kopt. Nu un diez kas nebūs ar augšējo skapīšu piekāršanu... Tāpēc, mūsuprāt, ja vēlaties pilnasinīgu virtuvi savā mājā, pat ja tā ir guļbūve, sienas, pie kurām būs virtuves iekārta, būtu jāizlīdzina - ar reģipsi(?), ar osb plāksnēm(?). Meistariem ir stipri patīkami, ja saimniece pacienā ar kafiju! :-)
vasaras māja Gauja, Bērzu iela 1x

vasaras māja Gauja, Bērzu iela 1x

06/13/17
Virtuvīte mājas otrā stāvā jaunai ģimenei vasaras mēnešiem. Pirmajā stāvā ir virtuve, taču tas ir "vecāku gals". Lai tie nebūtu jātraucē...
Salaspils, Rīgas iela x4

Salaspils, Rīgas iela x4

04/27/17
Neatceros virtuvi, kurai mēs būtu lietojuši materiālus ar vēsu krāsas toni. Tāpēc biju patīkami pārsteigts par rezultātu. Virtuvei piemīt patīkami dziļas nokrāsas. Jāpievienojās saimniecei - vēsie toņi ne vienmēr tā arī nolasās.
virtuve Salaspils, Meldru iela 9x

virtuve Salaspils, Meldru iela 9x

03/17/17
Rindu māja Salaspilī.
virtuve Baldone, Daugavas iela 2x

virtuve Baldone, Daugavas iela 2x

03/16/17
Fantastiski glīta un parocīga virtuve! Sākotnēji saimnieki vēlējās izvietot virtuvi gar trijām sienām. Mēs piedāvājām virtuvi izvietot gar divām plaknēm, pagarinot virsmu tā, lai veidotos pussala. Virtuves defekts ir pārvērties par milzīgu priekšrocību.
Riekstu iela 1x, Ikšķile

Riekstu iela 1x, Ikšķile

02/02/17
Ļooti ergonomiski pareiza un ērta virtuve! Paraugs funkcionalitātei. Viss atrodas savās vietās, viss ir "pa rokai". Šādā virtuvē izcilus ēdienus radīt būs vieglāk. Neliela atkāpīte. Pašam personīgi liekas, ka ir slikti, ja fotogrāfijās parādās "dizaina" elementi - saimnieka iedzīve. Tas, visbiežāk liecina, ka vai nu ražotājam nav īsti ko darīt, ja ir iespēja "vizināties" pa pabeigtiem objektiem, vai visdrīzāk kādas aizķeršanās spiež vēl un vēl atgriezties uz labot kādas "neveiksmītes". Konkrētajā vietā mēs tiešām esam ieradušies pēc laika, jo gaidījām rokturus no Ikea. Tāpēc arī foto parādās saimnieku mantas.


Archive View | Powered by Zenphoto
Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux