Back to Top

Vēlos virtuves iekārtu! Ar ko sākt?

Izgatavojot virtuves iekārtu nepieciešams sākt ar projektu. Jo konkrētajā vietā var atrasties un, arī atradīsies tikai VIENA virtuves iekārta. Ergonomikas, dizaina, izmaksu un tehnisko iespēju apvienojums konkrētajiem saimniekiem. Precīzi tieši tikpat unikāla ka sniegpārsliņa. Nepieciesams to ieraudzīt! Tikai tad var “spelēties”ar materialiem, kādiem tehniskiem risinājumiem un attiecīgi cenu. Jo precīzāks projekts, jo mērķtiecīgāka būs virzība uz tā realizēšanu. Un godīgāka cena. :-)

 Visbiežākā problēma ir vēlme uzzināt cenu savai, bieži pat nenoformulētai fantāzijai par "saules pielieto virtuvi". :-) Vienā vietā ir iespējama mēbele ļoti lielā cenu diapazonā!

Tāpēc. Veids, kā mēģināt salīdzināt izgatavotāju piedāvājumus, jautājot - "... a cik pie jums maksā tekošā metrā?...", vai kā līdzīgi, maigi sakot, ir neobjektīvs. Ar šo jautājumu Jūs parādīsiet, ka vēlaties, lai jūs izmanto. Un ja kāds, ar prieku, atbild uz šo jautājumu - ziniet, viņš Jūs vēlas izmantot!!!! Rezultātā cena būs saugstināta tik, cik Jums liksies, ka gribat atdot. Pēc līdzības - nopirksiet KIA par Mersedesa cenu.

Jūsu virtuves telpu nomerīsim un uzzīmēsim 3d skici bez maksas, jo arī mēs esam ieinteresēti Jūsu virtuves tapšanā! Gan 3d projektu, gan cenas kalkulāciju nosūtīsim elektroniski. Visbiežāk tas notiek jau tai pat dienā, kad uzmērīšana.

Attēlā redzamās virtuves projektu pirms tās tapšanas var redzēt šeit.