Elementi

Svarīga daļa labas virtuves ir tās iebūvēta sadzīves tehnika. Šajā jomā ir, šķiet, ir visplašākais piedāvājums, vislielākā konkurence visās plāksnēs - kvalitāte, serviss, cena. Arī mēs piedalamies! :-)

Kā papildus pievienotu vērtību, izvēloties virtuves iekārtas izgatavotāju, mēs piedāvājam saviem klientiem iespēju iegādāties labu sadzīves tehniku par lieliskām cenām no pārbaudītierm piegādātājiem - salons "ELEMENTI", Cēsu iela 31, Rīga.

Lūk citāts no "ELEMENTI" filosofijas: "Jaunumi nav pārpublicētas preses relīzes un ražotāju bukleti. ELEMENTI visiem jaunumiem seko līdz klātienē, lielākajās industrijas izstādēs pasaulē. Lai viss jaunākais un svaigākais būtu ievests pa tiešo no ražotāja. Mūsu klienti ir gudri un prasīgi. Tieši tādi mēs esam arī paši pret sevi. ELEMENTI raksturo spēja būt soli priekšā un piedāvāt jaunāko, kas ir atrodams sadzīves tehnikas industrijā. ELEMENTI – tas ir īsākais ceļš no ražotāja līdz patērētājam."

Visbiežāk, mūsu klienti izvēlas paši doties uz salonu, ko ir vērts darīt kaut tāpēc, lai apmeklētu lielāko iebūvētas tehnikas izstāžu zāli Baltijas valstīs, arī lai runātu ar patiesiem speciālistiem savā sfērā.

CIK MAKSĀ? Ja konkrētās tehnikas vienības kodu ievada salidzini.lv vai kurpirkt.lv, tad cena, ko piedāvājam būs kaut kur pa vidu.

 

Un svarīgi, pašas tehnikas nogādāšanu vajadzīgajā laikā un vietā ir iespējams uzticēt mums. Parasti, uzstādīšanas dienā, aizdodamies uz noliktavu arī pēc sadzīves tehnikas, paši to sanesam. Atkrīt rūpes ne tikai par braukšanu un glabāšanu, bet arī par ienešanu. Jāpiezīmē, tas būs maksas pakalpojums.

 

Elementi