Kā top virtuve?

1. Viss sākas ar vēlmi.

Par vēlmi un vajadzību izgatavot virtuves iekārtu var runāt klātienē, vai sazināties arī telefoniski. Iespējams sazināties arī elektroniski, taču tas tāpat noved pie telefona sarunas, vai tikšanās. :-)

2. Vizīte adresē, lai noņemtu mērus.

Par šo vizīti NAV jāmaksā. Mēs, tāpat kā Jūs, esam ieinteresēti, lai konkrētā virtuve taptu.

Noņemsim konkrētās vietas izmērus - garumi, platumi, izvadu, ievadu atrašanās vietas. Kopīgi izrunāsim Jūsu vēlmes un priekšstatus par nepieciešamo virtuves mēbeli. Bieži, tieši šajā reizē tiek "zīmētas" vīzijas par iespējamo konkrētās vietas izmantojumu un iespējām.

3. Tiek izveidota topošās virtuves iekārtas zīmējums.

Virtuves zīmējuma uzdevums ir, pēc iespējas precīzāk, palīdzēt Jums saprast veidojamās mēbeles izskatu(ergonomiku, funkcionalitāti), un ražotājam - topošās virtuves izgatavošanas tehniskos risinājumus. Tā teikt, palīdzēt visiem "piemērīt" topošo virtuvi. Jo! Konkrētajā vietā atradīsies tikai viena, vienīga virtuves iekārta. Tāpēc mēģināt saprast izmaksas, plānot krāsu risinājumus, pirms šāda zīmējuma nav lielas jēgas.

Rezultāts, kurš jāpanāk - uzzīmēt tieši to virtuvi, kuru klients vēlas redzēt dzīvē.

4. Tiek izveidota kalkulācija.

Konkrētajā vietā atradīsies viena vienīga virtuve, tieši tā, kura apmierina Jūs. Tāpēc kalkulācija tiek veidota tieši šim zīmējumam. Nav rets gadījums, kad kādu skapīšu izpildījumu(dažādas kvalitātes furnitūru vai fasādes veidu) paredz vairākos veidos - lai būtu saprotama cenu dinamika.

5. Slēdzam līgumu izgatavojam mēbeli.

Esam kopīgi sapratuši kā izskatīsies Jūsu virtuve, no kādiem materiāliem tā būs un cik maksās. Mēs aizpildām standartizētu līgumu, kuram pievienojam virtuves zīmējumu un kalkulāciju par kuru esam vienojušies. No šī brīža, līdz brīdim, kad varēsit aizpildīt plauktus atlicis ir no 30 līdz 60 dienām atkarībā no tā brīža noslodzes.

Līgumu slēdzot mēs vēlamies saņemt 50% avansu no kalkulācijas vērtības. Virtuvi piegādājot adresē, esam paredzējuši līgumā vēl vienu avansu, kas visbiežāk gan netiek izmantots, jo virtuve parasti tiek uzstādīta līdz tās pašas dienas vakaram.